KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144174

nr 1614 4174

Einar Palme (1901-1993), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:34:01

19/4 15:51:08 1      700 kr
22/4 17:22:25 2      Vinnande bud